ТЕСТ ОСОБИСТОСТІ.
ЯК ВИ ТРИМАЄТЕ ЧАШКУ?

Ви коли-небудь звертали увагу на те, як Ви тримаєте чашку?
Така дрібниця із повсякденного життя характеризує Вашу особистість.
Заваріть чай ASKOLD, відшукайте картинку, яка відповідає Вашому способу тримання чашки та пізнайте себе трохи більше.
 
ASKOLD – Смакуй кожну мить!
 
ТЕСТ ОСОБИСТОСТІ. ЯК ВИ ТРИМАЄТЕ ЧАШКУ?
ТЕСТ ОСОБИСТОСТІ. ЯК ВИ ТРИМАЄТЕ ЧАШКУ?

ЛЮДИНА-ЛІДЕР

Тримаєте мізинець вбік. Впевнені в собі, в своїх силах і знаєте, чого хочете від життя. Відмінно відчуваєте себе на керівній посаді, ефективно керуєте підлеглими, зібрані в екстрених ситуаціях. Володар доброго серця і широкої душі, з легкістю знаходите спільну мову з рідними, друзями і колегами, які в свою чергу Вас цінують і поважають.

ТЕСТ ОСОБИСТОСТІ. ЯК ВИ ТРИМАЄТЕ ЧАШКУ?

КОМАНДНИЙ ГРАВЕЦЬ

Тримаєте чашку двома руками. Відмінний слухач з розвиненою емпатією, вмієте щиро співпереживати і бути душею компанії. Гнучкі і з легкістю пристосовуєтеся до змін і умов. Завдяки почуттю гумору часто опиняєтеся головним веселуном в компанії.

ТЕСТ ОСОБИСТОСТІ. ЯК ВИ ТРИМАЄТЕ ЧАШКУ?

ЛЮДИНА-СПОКІЙ

Тримаєте у кулаці. Надзвичайно врівноважені і розсудливі. Не поспішаєте в рішеннях і ретельно обмірковуєте кожен крок, що дозволяє виходити переможцем навіть з найскладніших і патових ситуацій. Не переносите несправедливість, готові встати на захист слабкого. Усередині проживаєте великий спектр емоцій, але прочитати їх на Вашому обличчі практично неможливо. Дивлячись на Ваше безпристрасне обличчя, люди часто бояться зайвий раз потурбувати Вас, навіть якщо їм хочеться підтримати і підбадьорити. Намагайтеся бути відкритими і не бійтеся проявляти емоції.

ТЕСТ ОСОБИСТОСТІ. ЯК ВИ ТРИМАЄТЕ ЧАШКУ?

ЛЮДИНА-ОБЕРЕЖНІСТЬ

Тримаєте за низ. Вкрай вдумлива і обережна людина, яка боїться змін в житті. Ретельно обмірковуєте як слова, так і вчинки. У складних ситуаціях керуєтеся логікою, а в справах любовних - розумом, замість серця. Не переносите самотності і вважаєте за краще бути серед людей. Прислухайтесь до інтуїції, а не до аргументів і фактів. Насолоджуйтесь повнотою життя.

ТЕСТ ОСОБИСТОСТІ. ЯК ВИ ТРИМАЄТЕ ЧАШКУ?

ЧУТТЄВА ЛЮДИНА

Тримаєте за ручку, притримуючи іншою рукою. Ранимі і вразливі, тонко відчуваєте інших і не переносите несерйозного ставлення до себе. Потребуєте ніжності, турботи, похвали і не любите брати на себе відповідальність за інших людей і приймати складні рішення. Хотіли б поруч люблячої людини, яка захистить від життєвих негараздів.

ТЕСТ ОСОБИСТОСТІ. ЯК ВИ ТРИМАЄТЕ ЧАШКУ?

ЛЮДИНА-КОМФОРТ

Тримаєте з іншого боку від ручки. Не переживаєте даремно, перебуваєте в режимі збереження енергії, не концентруєтесь на дрібних негараздах. Ваш спокій - стиль життя. Легкі на підйом і готові до веселої пригоди, тому люди, малознайомі з вами, можуть вважати Вас авантюристом. Енергійні і на відміну від багатьох не страждаєте хронічною втомою і безсиллям, а також є прикладом по-справжньому незалежної людини.

ТЕСТ ОСОБИСТОСТІ. ЯК ВИ ТРИМАЄТЕ ЧАШКУ?

ЛЮДИНА-ОПТИМІСТ

Великий палець у ручку, рукою тримаєте всю чашку. Оптимістичні і спокійні. Схильні сприймати все в позитивному світлі, тому друзям дійсно подобається перебувати поруч з вами. Хороший лідер, тому що бачите картину цілком, а не зациклюєтесь на деталях.