ІНШЕ ЖИТТЯ НЕВИКОРИСТАНИХ
ЧАЙНИХ ПАКЕТИКІВ

Ви знайшли у найпотаємнішому куточку шафи стару пачку чаю? Що ж робити із застарілим або просто тим, що втратив смак, чаєм⁉

Маємо для вас кілька лайфхаків, як використати чай в домашніх та повсякденних справах. Танін у чаї робить його потужним миючим засобом. Природа чаю вбирати запах – це його суперсила.

  • Зробіть чай частиною їжі. Концентрація дубильних речовин у чаї робить його чудовим маринадом для м’яса – маринуйте м’ясо в сильно завареному чаї на ніч перед приготуванням. Сухе чайне листя також можна використовувати як коптильний засіб.
  • Використовуйте для чищення брудного посуду. Необхідно просто замочити посуд з кількома чайними пакетиками, це допоможе розчинити жир без використання агресивних чистячих засобів.
ІНШЕ ЖИТТЯ НЕВИКОРИСТАНИХ ЧАЙНИХ ПАКЕТИКІВ
  • Холодильник без запаху. Використовуйте сушені чайні листки як замінник харчової соди, щоб вбрати сторонні запахи з холодильнику.
  • Чайне купання. Листя чаю містять антиоксиданти, які корисні для шкіри. Опустіть у ванну кілька пакетиків та релаксуйте. Для додаткового ефекту рекомендуємо використовувати чай з жасмином або ромашкою.
  • Видалення стійких запахів. Покладіть раніше заварені пакетики чаю на дно вашої сміттєвої корзини, щоб нейтралізувати сильний запах.
  • За допомогою використаних чайних пакетиків можна очистити і надати приємний запах килиму. Для цього необхідно зібрати велику кількість пакетиків для потрібної площі поверхні (до застосування, зберігайте у холодильнику в звичайній воді). У потрібний момент їх необхідно розкрити, підсушити вміст, але не повністю. Вологою кашкою слід покрити килим і залишити на ньому до висихання. Після чого прибрати чай з килиму.
  • Освіжувач повітря. Додайте кілька крапель улюбленої ефірної олії на пакетики чаю, або до листового чаю у декоративну баночку.
  • Поліруйте деревину. Використовуйте слабкий чай, виготовлений із заздалегідь заварених пакетів, для чищення та блиску дерев’яних підлог та полірування дерев’яних меблів.
  • Поливайте чаєм рослини. Використовуйте слабкий настій чаю для поливу рослин, що люблять кисле середовище, щоб захистити їх від грибкових інфекцій.
  • Добриво із чаю. Просто додайте чай у верхній шар ґрунту. Чай кислий і насичений поживними речовинами, які допоможуть рослинам розквітнути.
  • Боротьба з інфекціями. Теплі, вологі заздалегідь заварені пакетики чаю чудово підходять для виведення інфекцій та зменшення болю. Прикладіть один на уражену ділянку, незалежно від того, чи то гострик, герпес або фурункул, щоб заспокоїти та зменшити біль.
  • Проти подразнення шкіри. Використовуйте прохолодні та вологі пакетики чаю, щоб заспокоїти подразнення шкіри. Можна покласти їх на втомлені очі, або на сонячні опіки, щоб полегшити дискомфорт та зменшити почервоніння.

Пам’ятайте, якщо ви плануєте використовувати вже заварене листя чаю або пакетики, важливо тримати їх у холодильнику, особливо якщо ви накопичуєте їх, щоб запобігти зростанню бактерій та появі цвілі. Якщо чай став дивно пахнути, то краще його позбутися і використовувати новий.


ASKOLD – Смакуй кожну мить!