ЯКИЙ ЧАЙ ПИТИ ПЕРЕД СНОМ?

Що краще сну? Тільки повноцінний, оздоровлюючий, міцний сон, який відновлює організм в умовах шаленого ритму життя.

У наш час 30% людей страждають проблемами пов’язаних зі сном: безсоння, нездатність заснути, часте пробудження серед ночі, або труднощі досягти якісного сну.

У дитинстві у кожного був свій ритуал перед сном – тепле молоко, какао, сік, ну і звичайно казка на ніч.

У дорослому житті один з улюблених напоїв перед сном – чай, але не весь чай підходить для такого ритуалу. Чому не підходить? Причина проста – кофеїн. Кофеїн – психоактивний стимулятор, який бадьорить, підвищує пильність і концентрацію, збільшує рівень енергії. Вміст кофеїну в різних видах чаю відрізняється. Рівень кофеїну в чорному чаї може досягати 120 мг в стандартній порції напою, тому краще виключити з ужитку перед сном.

Якщо страждаєте безсонням і іншими проблемами зі сном, Вам допоможе L-теанін – амінокислота, яка міститься в чаї і збільшує рівень серотоніну, ГАМК і дофаміну. У поєднанні з помірною кількістю кофеїну, L-теанін допомагає поліпшити якість сну, зберігаючи бадьорість протягом дня. Тому рекомендуємо пити зелений або білий чай за 1-2 години до сну, оскільки вони містять менше кофеїну ніж чорний чай.

ЯКИЙ ЧАЙ ПИТИ ПЕРЕД СНОМ?
ЯКИЙ ЧАЙ ПИТИ ПЕРЕД СНОМ?

Альтернатива чистим чаям – трав’яні, які або складаються виключно з трав, або з мінімальним додаванням чаю.

Трав’яні чаї для сну:
Ромашковий чай – м’який натуральний заспокійливий засіб, що сприяє спокійному сну і засіб від запалень. Ромашка містить в складі апігенін, який, зв’язуючись зі специфічними рецепторами в головному мозку, зменшує занепокоєння і викликає сон.
Лавандовий чай – знахідка для тих, хто страждає стресами і проблемами зі сном.
Лемонграс («лимонна трава») – народний засіб проти безсоння, джерело антиоксидантів, детокс-чай, який допомагає прискорити обмін речовин.
Чай з мелісою – підвищує рівень ГАМК (нейромедіатор) і діє як легке заспокійливе, зменшує симптоми стресу, піднімає настрій і дозволяє вгамувати занепокоєння.
М’ятний чай – мабуть, найвідоміший чай для сну. Володіє снодійним і седативним ефектом. Має антиоксидантну, протиракову, антибактеріальним і противірусну дію. М’ята перцева прискорює кровообіг і зменшує симптоми мігрені.

Обрати чай для якісного сну – завдання не просте і залежить від особистих переваг.

Серед асортименту ASKOLD Ви знайдете чай для сну на будь-який смак: зелений, білий, трав’яний … Вибір за Вами! Але Вам необхідно спробувати Askold Emotion LOVELY MELISSA – це комбінація зеленого китайського чаю (40%), меліси (30%), м’яти (15%) і лемонграсу (15%).

Нехай Ваш сон буде міцним, солодким і відновлюючим.

ASKOLD – Смакуй кожну мить!