ЧАЙ ТА КРЕАТИВ

За легендою Ісаак Ньютон, перебуваючи на «соціальному дистанціонуванні», під час епідемії чуми, пив чай під яблунями в сімейному маєтку. Випадково впало яблуко на голову вченого, що «підштовхнуло» його до роздумів про гравітації. Правда це чи брехня, важко підтвердити. Але чи то збіг, що розквіт відкриттів в Британії стався приблизно в той же час, коли чай стрімко ставав напоєм №1 в країні?
Може, це саме чай – чарівне зілля, яке стало стимулятором для мозкової діяльності Ньютона, Локка і Гоббса?
 
Група психологів з Пекінського університету провела два тести на півсотні студентів. Половина з них пила чай, інша половина – воду. У першому тесті потрібно було побудувати привабливу і креативну конструкцію з будівельних блоків. У другому тесті – придумати круту назву для вигаданого ресторану локшини. Результати були оцінені за їх творчістю іншими студентами, які не брали участь в дослідженні.
 
ЧАЙ ТА КРЕАТИВ
В середньому любителі чаю набрали 6,54 бали за свої креативні конструкції, а любителі води – 6,03.
Тим часом, в тесті на назву ресторану любителі чаю набрали в середньому 4,11 балів у порівнянні з любителями води, які отримали 3,78 бала.
 
Дослідження показали, що чай покращує розумову ясність і концентрацію. Гарячий напій, що містить кофеїн і теанин, покращує уважність, пильність і когнітивну функцію.
 
Смакуйте чай ASKOLD, наповнюйтесь творчістю та ставайте креативнішими. Чай ASKOLD надихає на нові ідеї, дарує гарний настрій та робить кожну мить яскравішою.
 
ASKOLD – Смакуй кожну мить!
ЧАЙ ТА КРЕАТИВ